Skaitmeninio darbo su jaunimu įsivertinimas

VšĮ “Nectarus” komanda atrinko ir išvertė šį įsivertinimo klausimyną Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu. Šis klausimynas yra dalis medžiagos mokymų kursams apie skaitmeninį darbą su jaunimu. Suomijos nacionalinio skaitmeninio darbo kompetencijos centras “Verke” suteikė leidimą VšĮ “Nectarus” publikuoti šį klausimyną.

Atsisiųskite klausimyną Word formatu arba PDF formatu.

 

Šis įsivertinimas padės jums apsvarstyti savo požiūrį ir nuomonę apie skaitmeninį darbą su jaunimu. Jį sudaro kelios dalys, kuriose prašoma apmąstyti skirtingus teiginius ir įvertinti savo skaitmeninius gebėjimus tiek asmeniniu, tiek profesiniu požiūriu. Klausimų tikslas nėra sužinoti jūsų tikrąjį gebėjimų lygį. Tai tiesiog naudinga priemonė apmąstyti savo požiūrį ir gauti patarimų, kaip tobulinti savo gebėjimus.

Geriausias būdas įsivertinti yra apgalvoti kiekvieną dalį iš asmeninės ir profesinės pusės. Galiausiai galite sutelkti dėmesį į platesnį savo darbo bendruomenės kontekstą.

Iš pradžių „Verke“ sukūrė šią formą kaip internetinį klausimyną, kai atsakymai automatiškai siunčiami formą užpildžiusiam asmeniui. Klausimus rekomenduojama pritaikyti prie savo darbo su jaunimu konteksto ir pateikti juos popierinio ar internetinio klausimyno forma, atsižvelgiant į tai, kas yra praktiškiau.

Ši mokymo medžiaga buvo parengta įgyvendinant projektą „Skaitmeninis darbas su jaunimu“. Jo metu septynios organizacijos iš visos Europos sukūrė strateginę partnerystę, kurios tikslas – stiprinti darbo su jaunimu sektoriaus gebėjimus, kad jis galėtų teikti kokybiškas darbo su jaunimu paslaugas šiame skaitmeniniame amžiuje. Medžiaga yra paremta praktikų mokymo poreikiais, kuriuos savo 2018 m. ataskaitoje nustatė ES skaitmeninimo ir jaunimo ekspertų grupė.

Visų partnerių išteklius galite rasti svetainėje www.digitalyouthwork.eu. Projektas finansuotas iš programos „Erasmus+“ lėšų.

Kategorijos:

Skaitmeninis darbas su jaunimu