Mokymo kursai Expedition – Designing Adventure in Urban Environments

Dirbi jaunimo darbuotoju mieste? Jauni žmonės skundžiasi, kad čia jiems trūksta galimybių? Nori išnaudoti skaitmenines technologijas ir miesto erdves jų tobulėjimui? Dalyvauk „Expedition“ mokymuose!

Mokymo kursai 2016 m. rugsėjo 24-30 d., Vaimare, Vokietijoje. Registracija iki š.m. liepos 9 d.: http://trainings.salto-youth.net/5847

Šie mokymo kursai bus apie tai, kaip išnaudoti urbanistines erdves ir skaitmenines technologijas nuotykių mokymosi programų įgyvendinimui. Tokios programos sukuria galimybes jauniems žmonėms tobulinti tyrinėjimo gebėjimus, motyvuoja juos sustiprinti ryšius su juos su pančia aplinka ir skatina fizinį aktyvumą.

Pabaigę šiuos mokymo kursus jūs gausite idėjų ir metodų, kaip pasitelkti, atrodytų nepalankią, urbanistinę aplinką įdomiam mokymuisi.

Mokymuose dalyvaus 27 dalyviai iš Austrijos, Čekijos, Vokietijos, Graikijos, Italijos, Lietuvos, Rumunijos, Slovėnijos ir Turkijos.

Dalyvavimo išlaidos mokymo kursuose ir iš dalies finansuojamos ES programos Erasmus+ lėšomis. Dalyviams bus dengiama dalis kelions, visos programos ir apgyvendinimo išlaidos.

Dalyviai bus kviečiami prisidėti finansiškai prie projekto įgyvendinimo, mokymų pabaigoje pagal galimybes sumokant dalyvio mokestį (nuo 40 iki 70 Eurų).

Šie mokymai yra antrieji projekte „Expedition“. Pirmieji mokymai vyko š.m. gegužės mėn. Lietuvoje ir buvo apie darbą su jaunimų kaimiškose vietovėse. Pirmųjų mokymų įspūdžiai ir rezultatai yra šiame straipsnyje.

Nuotrauka: (c)FLURBEX.com

erasmus+ logo

 

Kategorijos:

Dalyvauk, Metodai, Mokymai, Naujienos